Tuzla Bilgisayar Tamiri

Tuzla Bilgisayar Tamiri

 • Kamer Bilişim Teknoloji Hizmetleri 2006 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.25 Yıla yakın servis tecrübemiz ile sorunlarınıza hızlı şekilde çözüm sunarız.
 •                       ''Biz Bu işte iyiyiz'' 

Tuzla Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kurumsal Hizmetlerimiz

   <

   1. Bilgisayar Tamir Servisi
   2. Tüm donanım ve yazılım tamir hizmetini kapsamaktadır.

Notebook Tamir Servisi

Marka model farketmeksizin ,Laptop,Notebook,Minibook,Netobook ürünlerinin tamir hizmetini kapsamaktadır.

Server Bakım Hizmetleri

Şirketlerin sistemsel omurgası olan Server Bakım Hizmeti deneyim gerektirmektedir.Server 2019,2021 ,HyperV ,Sql,Rdp vb. destek hizmeti sunmaktayız.

Yerinde Tamir Servisi

Yerinde Tamir Hizmeti zaman ve iş kaybı yaşamak istemeyen kullanıcılar için verdiğimiz hizmettir.Cihazın sorunu yerinizde halledilmektedir.Çözümü servise gitmesi gereken cihazlar yerine ikame cihaz bırakmaktayız.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

 Bilgisayar Bakım Anlaşması ile sistem düzenli kontrol altında tutulması hedeflenmektedir.Veri Kayıpları,Virüsler,Hackler ciddi zararlara sebep olmaktadır.En çok talep gören Bilgisayar Servis Hizmeti,Yerinde Bilgisayar Servis Hizmetidir.Bu Servis şekli ile kullanıcının iş akışının kesilmemesi ve işlerinin durmaması amaçlanmaktadır.

 

 

Bireysel Hizmetlerimiz

Laptop Tamir Hizmeti

Masaüstü cihazlarınızın ,ekran değişimi,harddisk değişimi,menteşe tamiri,laptop soket tamiri,anakart tamiri,laptop çip tamir hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar Tamir Hizmeti

Kasalı ve AllinOne cihazlarınızın tamirlerini yapmaktayız.Genelde Windows çökmeleri,Harddisk arızaları gibi durumlarla karşılaşmaktayız.Tamirlerini yerinizde yapabilmekteyiz.

Oyun Bilgisayar Tamir Hizmeti

Oyun Bilgisayarları sistem özellikleri yüksek olan bilgisayarlardır.Genelde Termal Değişimi,Ekran Kartı Tamiri gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Apple  Bilgisayar Tamir Hizmeti

Apple ürünleri sistem ve özellik olarak normal Pclerden daha farklı donanım ve yazılıma sahiptir.Apple ait tüm ürünlerin tamirlerini garantili şekilde yapmaktayız.

 

Tuzla Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Kamer Bilgisayar tüm markalara bağımsız servis hizmeti vermektedir.

Hizmet verdiğimiz Laptop markaları ; Acer, Apple, Asus, Casper, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba’dır.

 

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''