Acer Laptop Servisi

Kamer Bilgisayar 20 senelik Bilişim Tecrübesi ile İstanbul Bölgesinde Msi Laptop,Msi Notebook İmac bilgisayarlar konusunda detaylı hizmet vermektedir.Kurumsal Bilgisayar Servis Hizmetimizden yararlanın 0216 577 24 52

 

Acer Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

 

Acer Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “Acer Notebook Chipset” arızasıdır. Acer Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

 

 

 

Acer Laptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

Acer Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. 

Acer Laptop Fanda zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla Acer Laptopbilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

     

 

Acer Laptop Harddisk Değişimi 

 

Tecrübeli ve Hızlı Garantili Teknik Servisi

 

Acer Laptop Ekran Tamiri ve Acer Laptop yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiyede ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunmaktayız.Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Acer Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer  notebook ve laptopların, Acer laptop chipset tamiri, Acer Laptop fan temizliği vebakımı, Acer Laptop anakart tamiri, Acer Laptop  ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi harddisk değişimlerini 2yıl parça 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

 

 

 

Acer Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

 

Acer Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor.  Bilgisayar Tamirci  Teknik Servisimizde AsusCasper LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız.

Sipariş Formu