Acer Laptop Tamiri ve Acer Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Acer Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Acer Laptop Çip Tamiri

Notebooklarda en sık görülen arıza çeşidi Laptop çip arızasıdır.Çip arızası genelde Notebook çok ısındığında yada yoğun işlem sonunda arızalanmaktadır.6 Ay garantili Laptop Çip tamiri yapmaktayız.

Acer Laptop Ekran Tamiri

Acer Laptoplarda genelde düşme,darbe yada cisim teması sonrasında Notebook ekranı kırılmaktadır.Laptop ekranlarının tamiri maalesef mümkün değildir,yenisi ile değişimi yapılmaktadır.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Acer Laptop Soket Tamiri

Notebooklarda genelde kullanıma bağlı olarak soketler kırılmaktadır.Soket kırıldığında Acer Laptopa enerji gelmediği için çalışmamaktadır.Soket tamirlerimiz 6 Ay Garantilidir.

Acer Laptop Usb Değişimi

Acer Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Usb portları kırılmaktadır.6 Ay Garantili Usb Port Tamiri yapmaktayız.

Acer Laptop Klavye Değişimi

Acer Laptopa ait tüm klavye çeşitleri mevcuttur.

Acer Laptop Harddisk Değişimi

Acer Laptop harddiskleri belirli kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır.Tüm Laptoplarda SSD Harddisk takmaktayız.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

Acer Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları Laptop içerisindeki havayı dışarıya attığı için Laptop için çok önemlidir.Fan temizliği ve termal değişimi yapılmadığında cihaz çok ısınır,kasılmalar ve kararsız çalışmalar meydana gelmektedir.

Acer Laptop Menteşe Tamiri

Acer Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Laptop Menteşesi kırılmaktadır.Laptop Menteşe Tamir ve Değişim işlemi 6 Ay Garantili şekilde yapılmaktadır.

Acer Laptop Termal Macun Değişimi

Acer Notebooklarda ısı cihazın çalışmasına etki eden bir faktördür.Isınmanın ana sebeplerinden biride termal macunun mukavemetini kaybedip sıvı ve jelimsi maddesi kaybolmasıdır.Termal macun özelliğini kaybettiğinde cihaz ısınır ve kararsız çalışmaya başlamaktadır.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''