Casper Laptop Tamiri ve Casper Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Casper Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Casper Laptop Çip Tamiri

Notebooklarda en sık görülen arıza çeşidi Laptop çip arızasıdır.Çip arızası genelde Notebook çok ısındığında yada yoğun işlem sonunda arızalanmaktadır.6 Ay garantili Laptop Çip tamiri yapmaktayız.

Casper Laptop Ekran Tamiri

Casper Laptoplarda genelde düşme,darbe yada cisim teması sonrasında Notebook ekranı kırılmaktadır.Laptop ekranlarının tamiri maalesef mümkün değildir,yenisi ile değişimi yapılmaktadır.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Casper Laptop Soket Tamiri

Notebooklarda genelde kullanıma bağlı olarak soketler kırılmaktadır.Soket kırıldığında Casper Laptopa enerji gelmediği için çalışmamaktadır.Soket tamirlerimiz 6 Ay Garantilidir.

Casper Laptop Usb Değişimi

Casper Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Usb portları kırılmaktadır.6 Ay Garantili Usb Port Tamiri yapmaktayız.

Casper Laptop Klavye Değişimi

Casper Laptopa ait tüm klavye çeşitleri mevcuttur.

Casper Laptop Harddisk Değişimi

Casper Laptop harddiskleri belirli kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır.Tüm Laptoplarda SSD Harddisk takmaktayız.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

Casper Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları Laptop içerisindeki havayı dışarıya attığı için Laptop için çok önemlidir.Fan temizliği ve termal değişimi yapılmadığında cihaz çok ısınır,kasılmalar ve kararsız çalışmalar meydana gelmektedir.

Casper Laptop Menteşe Tamiri

Casper Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Laptop Menteşesi kırılmaktadır.Laptop Menteşe Tamir ve Değişim işlemi 6 Ay Garantili şekilde yapılmaktadır.

Casper Laptop Termal Macun Değişimi

Casper Notebooklarda ısı cihazın çalışmasına etki eden bir faktördür.Isınmanın ana sebeplerinden biride termal macunun mukavemetini kaybedip sıvı ve jelimsi maddesi kaybolmasıdır.Termal macun özelliğini kaybettiğinde cihaz ısınır ve kararsız çalışmaya başlamaktadır.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''