Yeni

Casper Laptop Servisi

Kamer Bilgisayar 20 senelik Bilişim Tecrübesi ile İstanbul Bölgesinde Casper Bilgisayar, Casper Notebook ve İmac bilgisayarlar konusunda detaylı hizmet vermektedir.Kurumsal Bilgisayar Servis Hizmetimizden yararlanın 0216 577 24 52

Casper Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

 

Casper Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “CasperNotebook Chipset” arızasıdır. Casper Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

 

 

 

CasperLaptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

Casper Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. 

Casper Laptop Fanda zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla CasperLaptopbilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

     

 

CasperLaptop Harddisk Değişimi 

 

Tecrübeli ve Hızlı Garantili Teknik Servisi

 

CasperLaptop Ekran Tamiri ve CasperLaptop yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiyede ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunmaktayız.Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; CasperGaranti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Casper notebook ve laptopların, Casperlaptop chipset tamiri, CasperLaptop fan temizliği vebakımı, CasperLaptop anakart tamiri, CasperLaptop  ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi harddisk değişimlerini 2yıl parça 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

 

 

 

CasperLaptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

Casper Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor.  Bilgisayar Tamirci  Teknik Servisimizde AsusCasper LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız.

Sipariş Formu