Hp Laptop Tamiri ve HP Notebook Tamiri Hizmetlerimiz 

 

Hp Laptop Tamir Hizmetlerimiz nelerdir ?

Hp Laptop Çip Tamiri

Notebooklarda en sık görülen arıza çeşidi Laptop çip arızasıdır.Çip arızası genelde Notebook çok ısındığında yada yoğun işlem sonunda arızalanmaktadır.6 Ay garantili Laptop Çip tamiri yapmaktayız.

Hp Laptop Ekran Tamiri

Hp Laptoplarda genelde düşme,darbe yada cisim teması sonrasında Notebook ekranı kırılmaktadır.Laptop ekranlarının tamiri maalesef mümkün değildir,yenisi ile değişimi yapılmaktadır.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Hp Laptop Soket Tamiri

Notebooklarda genelde kullanıma bağlı olarak soketler kırılmaktadır.Soket kırıldığında Hp Laptopa enerji gelmediği için çalışmamaktadır.Soket tamirlerimiz 6 Ay Garantilidir.

Hp Laptop Usb Değişimi

Hp Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Usb portları kırılmaktadır.6 Ay Garantili Usb Port Tamiri yapmaktayız.

Hp Laptop Klavye Değişimi

Hp Laptopa ait tüm klavye çeşitleri mevcuttur.

Hp Laptop Harddisk Değişimi

Hp Laptop harddiskleri belirli kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır.Tüm Laptoplarda SSD Harddisk takmaktayız.Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir

Hp Laptop Fan Tamiri

Laptop fanları Laptop içerisindeki havayı dışarıya attığı için Laptop için çok önemlidir.Fan temizliği ve termal değişimi yapılmadığında cihaz çok ısınır,kasılmalar ve kararsız çalışmalar meydana gelmektedir.

Hp Laptop Menteşe Tamiri

Hp Laptoplarda kullanıma bağlı olarak Laptop Menteşesi kırılmaktadır.Laptop Menteşe Tamir ve Değişim işlemi 6 Ay Garantili şekilde yapılmaktadır.

Hp Laptop Termal Macun Değişimi

Hp Notebooklarda ısı cihazın çalışmasına etki eden bir faktördür.Isınmanın ana sebeplerinden biride termal macunun mukavemetini kaybedip sıvı ve jelimsi maddesi kaybolmasıdır.Termal macun özelliğini kaybettiğinde cihaz ısınır ve kararsız çalışmaya başlamaktadır.

''0216 577 24 52 Destek için bir telefon kadar yakınız''