Lenovo Laptop Servisi

Kamer Bilgisayar 20 senelik Bilişim Tecrübesi ile İstanbul Bölgesinde Lenovo Laptop, Lenovo Notebook ve İmac bilgisayarlar konusunda detaylı hizmet vermektedir.Kurumsal Bilgisayar Servis Hizmetimizden yararlanın 0216 577 24 52

Lenovo Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

 

Lenovo Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “Lenovo Notebook Chipset” arızasıdır. Lenovo Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

 

 

 

Lenovo Laptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

Hp Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. 

Hp Laptop Fanda zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla Hp Laptopbilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

     

 

Lenovo Laptop Harddisk Değişimi 

 

Tecrübeli ve Hızlı Garantili Teknik Servisi

 

Lenovo Laptop Ekran Tamiri ve Lenovo Laptop yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiyede ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunmaktayız.Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Lenovo Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Lenovo  notebook ve laptopların, Lenovo laptop chipset tamiri, Lenovo Laptop fan temizliği vebakımı, Lenovo Laptop anakart tamiri, Lenovo Laptop  ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi harddisk değişimlerini 2yıl parça 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

 

 

 

Lenovo Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

 

Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor.  Bilgisayar Tamirci  Teknik Servisimizde AsusCasper LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız.

Sipariş Formu