Packard Bell Laptop Servisi

Kamer Bilgisayar 20 senelik Bilişim Tecrübesi ile İstanbul Bölgesinde Packard Bell Bilgisayar, Packard Bell Notebook ve İmac bilgisayarlar konusunda detaylı hizmet vermektedir.Kurumsal Bilgisayar Servis Hizmetimizden yararlanın 0216 577 24 52

Packard Bell Laptop Chip ve Ekran Tamiri

 

 

Packard Bell Notebooklarda rastlanan arızalardan çoğu “Packard BellNotebook Chipset” arızasıdır. Packard Bell Notebookların aşırı ısınması, soğutma ünitelerinin tıkanması, yatak, çekyat yada koltuk üstünde kullanılmasından dolayı soğutma sistemleri hava alamayarak cihazı soğutamamakta, bu durum chipset adı verilen anakart üzerinde monteli entegre yada entegreleri kullanılmaz hale getirmektedir.

 

 

 

 

Packard Bell Laptop Fan Tamiri / Değişimi 

 

Packard Bell Laptop Fan, bilgisayarınızda ısınan donanımların soğumasını sağlar, performans ve donanımı oluşturan parçaların sağlıklı çalışması için büyük önem taşır. 

Packard Bell Laptop Fanda zamanla hava ve toz birikir, fan bilgisayarı yeterince soğutamaz. Dolayısıyla Packard BellLaptopbilgisayarın performansı düşer. Fan bakımını ihmal etmek, çok ciddi donanımsal arızalara yol açabilir.

 

     

 

Packard Bell Laptop Harddisk Değişimi 

 

Tecrübeli ve Hızlı Garantili Teknik Servisi

 

Packard BellLaptop Ekran Tamiri ve Packard BellLaptop yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiyede ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunmaktayız.Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Packard BellGaranti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Packard Bell notebook ve laptopların, Packard Belllaptop chipset tamiri, Packard BellLaptop fan temizliği vebakımı, Packard BellLaptop anakart tamiri, Packard BellLaptop  ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi harddisk değişimlerini 2yıl parça 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

 

 

 

Packard Bell Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi 

 

Packard Bell Laptop ve notebooklarda en sık görülen arızalardan biri de kasa ve menteşe kırılmasıdır. Düşme ve çarpma gibi sebeplerle kırılan ya da çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri uygun yöntemlerle tamir edilebiliyor.  Bilgisayar Tamirci  Teknik Servisimizde AsusPackard Bell LenovoHPSony Viao,Msı  Apple McBookAcerToshibaPackardBell ,Dell ve Samsung başta olmak üzere tüm marka ve modellerin laptop kasa menteşe tamiri yapmaktayız.

Sipariş Formu